Günümüz iş dünyasının olmazsa olmazlarının başında reklâm ve tanıtım gelmektedir. Elka olarak  bir  firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Birbirine yakın hizmet veren birçok firmayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin müşteri hizmetleri olduğuna inanmaktayız. Aynı kulvardaki diğer firmalara göre en büyük farkımız, deneyimimiz ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgidir.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa  sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize,üretimden teslimata kadar geçen süreçte kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Tekstil Aksesuarları,Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Karton Poşet,Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı  yüzlerce çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra bir de kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye'nin kimisi İstanbul'un, sektörlerinde lider 100'e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz.